Satılır 2 otaqlı mənzil 50.2 m²

Bakı, Yeni Yasamal · Yeni Yasamal qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-201771 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

50.20m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

9 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏢 Bakı şəhəri, Yeni Yasamal qəsəbəsi, 77 nömrəli marşrutun son dayanacağı yaxınlığında yerləşən yeni tikili binada 20 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində 2 otaqlı mənzil satılır.

📐 Sahə: 50.2 m² 🛋 Otaq sayı: 2 🔧 Təmirli 📍 Rahat və əlverişli yerləşmə

💰 Xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,590 AZN/m²

Ortadan 0.3% baha

Rayon ort: 2,582 AZN/m²

Yeni Yasamal

2 582 AZN/m²

Son 6 ay: -1.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.90%

Aktiv: 1641 Yeni: 626 Tələb: Aşağı
130 000 AZN
Təmirli
V

Vaqif

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi