Satılır 2 otaqlı mənzil 50 m²

Bakı, Nərimanov · Heydər Əliyev prospekti · Bina.Az

Satış EML-259139 4
8 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 11

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nərimanov Heydər Əliyev Prospekti Rəssamlıq Akademiyasının arxasında Yeni tikili 11/4 mərtəbəsi 50 kv m 2 Otağa Düzəlmə Tam Əşyalı Sənəd Kupça 700 Manata Kirayədədi Qiymət 209.000Manat Ofiss xidməıt Haqqı 1%-dir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,180 AZN/m²

Ortadan 7.9% baha

Rayon ort: 3,874 AZN/m²

Nərimanov

3 874 AZN/m²

Son 6 ay: -18.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.90%

Aktiv: 18258 Yeni: 7050 Tələb: Aşağı
209 000 AZN
Təmirli
Ə

Əzim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi