Satılır 2 otaqlı mənzil 50 m²

Bakı, Şıxov · Salyan Şossesi · Bina.Az

Satış EML-195460 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 7

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Sea Life Residence — Şıxovda Premium Yaşayış! 🌊 Dənizə yaxın məsafədə yerləşən prestijli yaşayış kompleksində tam təmirli 2 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur. 🏡 Mənzil haqqında: Sahə: 50 kv.m Otaq sayı: 2 Mərtəbə: 3 Binanın tipi: Yeni tikili Təmir: Tam təmirli İşıqlı və funksional otaq bölgüsü Yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdə ✨ Üstünlüklər: Premium yaşayış kompleksi 24/7 mühafizə və kamera nəzarəti Sakit və komfortlu mühit Yeraltı və yerüstü parkinq Lift sistemi Dəniz havası və gözəl ətraf mühit Şəhərə rahat çıxış 📍 Ünvan: Şıxov qəsəbəsi, Salyan şossesi yaxınlığı, Sea Life Residence yaşayış kompleksi. 💡 Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. 📞 Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. 🔹 ŞİRKƏTİN XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,200 AZN/m²

Ortadan 76.3% sərfəli

Rayon ort: 13,484 AZN/m²

Şıxov

13 484 AZN/m²

Son 6 ay: -17.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -33.10%

Aktiv: 151 Yeni: 35 Tələb: Aşağı
160 000 AZN
Təmirli
E

Elçin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi