Satılır 2 otaqlı mənzil 47 m²

Bakı, İnşaatçılar · Əsəd Əhmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-086955 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

47.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

18 / 21

Təmiri

Təmirli

Təsvir

KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI+2 OTAQLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !

- Yeni Yasamal qəs.,Əsəd Əhmədov küçəsi,Bravo və Bazarstore-nin yaxınlığı - 2 otaq (düzəlmə) - 47 kv/m - 18/21 mərtəbə - sənəd - çıxarış (kupça) - daimi qaz,su,işıq - kombi istilik sistemi - təmirli - əşyalı (soyuducu xaric) - sürətli lift sistemi,24/7 mühafizə xidməti,yeraltı parking - zəngin və əlverişli infrastruktur - İnşaatçılar metrosuna yaxın məsafə - metrolara və şəhərin müxtəlif nöqtələrinə gedən marşrut xəttləri - yaxınlıqda məktəb,bağça,supermarketlər və s.

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı 1480 azn təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,149 AZN/m²

Ortadan 9.5% baha

Rayon ort: 2,877 AZN/m²

İnşaatçılar

2 877 AZN/m²

Son 6 ay: +10.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
148 000 AZN
Təmirli
Ş

Şamil Əhmədzadə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi