Satılır 2 otaqlı mənzil 47 m²

Bakı, Əhmədli · Neapol dairəsi · Bina.Az

Satış EML-173304 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

47.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 11

Təmiri

Təmirli

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLIDIR ! Neapol dairəsinin yaxınlığında əşyasız satılır qiymət sondur Təmirli 2 otaqlı mənzildir təcili satılır ətraflı ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,745 AZN/m²

Ortadan 0.3% baha

Rayon ort: 2,736 AZN/m²

Əhmədli

2 736 AZN/m²

Son 6 ay: +1.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.90%

Aktiv: 3713 Yeni: 1417 Tələb: Aşağı
129 000 AZN
Təmirli
Y

Yusif

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi