Satılır 2 otaqlı mənzil 46 m²

Bakı, Nizami · Nəriman Nərimanov prospekti · Bina.Az

Satış EML-085217 3
10 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

46.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Statistika Komitəsinin yanında STALİNKA layhəli binada orta mərtəbədə 2 otağa düzəlmə yaxşı təmirli mənzil satılır Mənzildə qaz su işıq dayimidir İstilik var Qiymət yerində danışmağ olar Mənzil şəkillərdə göründüyü kimidir Elmlər və Nizmi metrosuna 10-15 dq məsafədədir Əlavə suallarçün əlaqə saxlaya bilərsiz Ofisin xidmət haqqı 1 % təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,500 AZN/m²

Ortadan 13.9% baha

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
161 000 AZN
Təmirli
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi