Satılır 2 otaqlı mənzil 45.5 m²

Bakı, Bakıxanov · Məhsəti Gəncəvi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-198040 1
12 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

45.50m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 4

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Bakıxanovda 2 saylı Doğum Evinə yaxın Məhsəti Gəncəvi küçəsində yerləşən 4 mərtəbəli "Stalinka" layihəli tikili binanın 4-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 45.5 kv. metr olan əla təmirli 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin sənədi çıxarışdır. Mənzilin əşyasız qiyməti 168000 AZN, əşyalı 175000 AZNdir. Qiyməti 168000 AZN. OFİSİN XİDMƏT HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,692 AZN/m²

Ortadan 3.9% baha

Rayon ort: 3,552 AZN/m²

Bakıxanov

3 552 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +38.30%

Aktiv: 1492 Yeni: 385 Tələb: Aşağı
168 000 AZN
Təmirli
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi