Satılır 2 otaqlı mənzil 45 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Xudu Məmmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-212196 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Cixaris(kupca) var..Tam Esyali... Həzi Aslanov metrosuna ve Gencler parkina 245sayli mektebinin yanin 5 mərtəbəli Minsk layihli binanin 5 ci mərtəbəsində umumi sahesi 45 kvm olan 1 otaqli temirli mənzil satılır. Mənzildə qaz, su, işıq daimidir, Istilik merkezidir. Bina möhtəşəm infrastruktura malik ərazidədir. Həyəti dovlet layihesiyle abadlasdirilib.Ətrafda müxtəlif növ iaşə obyektləri, məktəb, bağça supermarketlər aptek fəaliyyət göstərir.Menzil hazirda 500 azn kirayededir. Sirket haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,711 AZN/m²

Ortadan 0% baha

Rayon ort: 2,710 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 710 AZN/m²

Son 6 ay: +0.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.60%

Aktiv: 5926 Yeni: 1834 Tələb: Aşağı
122 000 AZN
Təmirli
S

Səadət xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi