Satılır 2 otaqlı mənzil 43 m²

Bakı, Yasamal · Kamil Rəhimli küç. · Bina.Az

Satış EML-201111 1
6 dəq piyada İnşaatçılar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

43.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡✨ Park Kristal Yasamal layihəsində PREMIUM yaşayış fürsəti! ✨🏡

📍 Yasamal rayonu 🏢 Premium bina 📐 43 kv.m | 2 otaq studio mənzil 🛏️ Super təmirli və zövqlə dizayn olunub 🌳 Həyətə baxan, sakit və komfortlu mənzil 📄 Kupçalı 🏦 İpotekaya yararlı 👨‍👩‍👧 Tam yaşayışlı və elit məhlə

✨ Kompleksin üstünlükləri: 🚗 2 mərtəbəli yeraltı qaraj 🛗 2 sürətli lift 🔐 Üztanıma domofon sistemi 🌿 Geniş və çox gözəl həyət ⛲ Fontan ⚽ Futbol meydançası 🧸 Uşaq oyun meydançası 🌳 Yaşıllıq və istirahət üçün besedkalar

📑 Bütün sənədlər tam qaydasındadır!

🏦 10 / 15 / 20 illik kreditlə əldə etmək mümkündür!

📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. 💼 Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,558 AZN/m²

Ortadan 21.4% baha

Rayon ort: 2,932 AZN/m²

Yasamal

2 932 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
153 000 AZN
Təmirli
A

Aysun Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi