Satılır 2 otaqlı mənzil 42 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Mir Cəlal küçəsi · Bina.Az

Satış EML-278557 1
14 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TECILI SATILIR!!! Nesimi rayonu 4mkr mir Celal kucesi.5/4mertebesi 2otaq menzil satilir Kupca var senedler qaydasindadir Qaz su isiq daimidir Infrastrukdur cehetden cox elverisli yerdedir Yaxinliginda mekteb baxca super market ve diger iase obyektleri var Ofis haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,214 AZN/m²

Ortadan 10.1% baha

Rayon ort: 2,919 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 919 AZN/m²

Son 6 ay: +1.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.30%

Aktiv: 5056 Yeni: 2257 Tələb: Aşağı
135 000 AZN
Təmirli
M

Mirze

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi