Satılır 2 otaqlı mənzil 42 m²

Bakı, İnşaatçılar · Abbas Mirzə Şərifzadə küç. · Bina.Az

Satış EML-259532 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

İnşaatçılar metrosunun yanında yerləşən premium Qələbə Residence yaşayış kompleksində 2 otaqlı studio tipli mənzil satılır. Mənzil yeni təmirlidir və təmirdən sonra yaşayış olmayıb.

Kupçalı və ipotekaya yararlıdır. Kombi istilik sistemi, daimi qaz, su və işıq mövcuddur.

Kompleksin 3 mərtəbəli yeraltı qarajı, uşaqlar üçün oyun meydançaları, istirahət zonaları və marketi var. Ətrafda bütün iaşə obyektləri yerləşir.

Metroya yaxın yerləşməsi və premium yaşayış şəraiti ilə həm yaşayış, həm də yatırım üçün ideal seçimdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,405 AZN/m²

Ortadan 54.1% baha

Rayon ort: 2,859 AZN/m²

İnşaatçılar

2 859 AZN/m²

Son 6 ay: +10%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +4.40%

Aktiv: 7174 Yeni: 2903 Tələb: Aşağı
185 000 AZN
Təmirli
Ə

Əhməd bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi