Satılır 2 otaqlı mənzil 41 m²

Bakı, Xətai · 8 noyabr prospekti · Bina.Az

Satış EML-195796 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

41.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 2

Təmiri

Təmirli

Təsvir

GÖZƏL TƏKLİF!!! 8 Noyabr Prospekti Düz Yol Qırağı Qanuni 2 Otağlı Mənzil SATILIR. Mərtəbə 2/2. Otaq sayı-2. Ümumi sahəsi 41kv.m Sənəd Çıxarış(Kupça). Qaz,su,işıq daimidir.. Bina infrastruktur cəhətdən çox əlverişli ərazidədir.

Komissiya haqqı 1 % təşkil edir.

Səhifəmizdə digər fəraqli ərazilərdə ki mənzillər ilə də tanış ola bilərsiniz. Hər gün saat 09:00 dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,683 AZN/m²

Ortadan 10.1% sərfəli

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
110 000 AZN
Təmirli
O

Orxan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi