Satılır 2 otaqlı mənzil 40 m²

Bakı, 7-ci mikrorayon · Abay Kunanbayev küç. · Bina.Az

Satış EML-287008 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TELESIN, QACIRMAYIN. COOOOOX TECILI.... 7-ci mkr, en gozel YERİNDE ABAD HEYATDE, BINA BUTUN YASHILIQLARINAN EHATE OLUNMUSDUR. 244 nömrəli məktəbin yaxınlığında Abad həyəti olan 5 mərtəbəli binanın 5-cı mərtəbəsi. Qetı dammaq sohbetı yoxdur. 1 otaqdan 2 otağa IDIAL duzelme. 1 OTAGA baxmayaraq genıshdır.sahə: 40 kvm.Təmirli və əşyalı.İstilik sistemi ilə təchiz olunub Mənzilin baxıshı Super menzeresı. Qaz, su, işıq daimidir. Təcili pul lazım olduğu üçün dəyərindən aşağı qiymətə SATILIR! xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,675 AZN/m²

Ortadan 5.6% baha

Rayon ort: 2,533 AZN/m²

7-ci mikrorayon

2 533 AZN/m²

Son 6 ay: -9.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.60%

Aktiv: 652 Yeni: 258 Tələb: Aşağı
107 000 AZN
Təmirli
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi