Satılır 2 otaqlı mənzil 40 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəs. · Bina.Az

Satış EML-210171 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 10

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Yeni Bakı Yaşayış kompleksində 2 otağa düzəlmə çıxarışlı mənzil satılır. 4 nömrəli Məktəbin (Azerbaycan Rus bölmələri) düz yanında , 4cü mərtəbə Su,Qaz,işiq daimi. Əlavə suallar üçün 0558199520 nomresi ile elaqe saxlaya bilersiz whats up aktivdi zeng catmadigi halda. Продаётся квартира переделанная в 2ух комнатную , в посёлке Масазыр , в комплексе Yeni Baki . Дом с купчей свет газ вода постоянны , лифт есть, 4-й Этаж.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,250 AZN/m²

Ortadan 44.3% baha

Rayon ort: 1,559 AZN/m²

Masazır

1 559 AZN/m²

Son 6 ay: -12.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
90 000 AZN
Təmirli
E

Elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi