Satılır 2 otaqlı mənzil 38 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-238327 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

38.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 də İnteqral ərazisində 38kv sahəsi olan 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 6 mərtəbəli binanın 1 ci mərtəbəsində yerləşir. Mənzil əşyalı satılır. Kompleksdə su, işıq, istilik sistemi var. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,895 AZN/m²

Ortadan 21.1% baha

Rayon ort: 1,565 AZN/m²

Masazır

1 565 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.20%

Aktiv: 7022 Yeni: 2491 Tələb: Aşağı
72 000 AZN
Təmirli
A

Abşeron 1

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi