Satılır 2 otaqlı mənzil 37.5 m²

Xırdalan, Abşeron · Xırdalan şəh. · Bina.Az

Satış EML-201043 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

37.50m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

10 / 11

Təmiri

Təmirli

Təsvir

XİRDALAN..ERRİYAD TİCARƏT MƏRKƏZİ İLƏ ÜZBEÜZ ÇİXARİŞ OLAN MENZİL SATİLİR... Mənzil Kupcali texpasportlu, ipotekya yararli 11 mertebeli binanin 10 cu mertebesi Abseron Gencler şəhərciyi, Dost Agentliyinin arxasındakı bina 37.5 kvadrat əşyalı satılır 67500 Azn. 1% ofis haqqi.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,800 AZN/m²

Ortadan 6.5% sərfəli

Rayon ort: 1,924 AZN/m²

Abşeron

1 924 AZN/m²

Son 6 ay: -12.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +8.40%

Aktiv: 2466 Yeni: 662 Tələb: Aşağı
67 500 AZN
Təmirli
E

Evim Olsun

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi