Satılır 2 otaqlı mənzil 35 m²

Bakı, Masazır · Qurtuluş 93 yaşayış kompleksi · Bina.Az

Satış EML-189505 9

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

35.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR Masazır Qəsəbəsi Qurtuluş yaşayış kompleksində yerləşən 6mərtəbəli binanın 5ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 35kv 2otaq tam təmirli tam əşyalı mənzil satışa çıxarılıb Yaşayış kompleksində məktəb baxça və iaşi obyektlər mövcuddur Qiymət 60.500azn OFİS HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR!!! Ətraflı məlumat və ya baxış keçirməq üçün əlaqə saxlaya və ya ofisimizə yaxınlaşa bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,729 AZN/m²

Ortadan 10.7% baha

Rayon ort: 1,561 AZN/m²

Masazır

1 561 AZN/m²

Son 6 ay: -8.3%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 5006 Yeni: 1175 Tələb: Aşağı
60 500 AZN
Təmirli
Q

QURTULUŞ ƏMLAK

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi