Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Nərimanov · Ipoteka.AZ

Satış EML-187754 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ SATLIR!!!KÖHNƏ TİKİLİ!!!GƏNCLİK m!!!Gənclik, Nərimanov metrosu və Odlar Yurdu universitetinin yaxınlığında ,70 kv/m( sənəddə 49 kv/m)olan qanuni 2 otaq satışa çıxarılıb.Mənzil 9 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində yerləşir.Leninqrad layhəsidir.Orta blokdur.Lift var.Qaz,su,işiq daimidir.İstilik sistemi mərkəzdir.Mənzil təmirlidir,hal hazırda mənzildə kirayəçi qalır.Sakit və geniş həyəti var.Binayayaxın bir nəcə məktəb,bağca və iaşə obyektləri vardır.KUPÇA VAR!!! QİYMƏT: 218000 AZNOFİSİN XİDMƏT HAQQI: Evin nağd dəyərinin 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,114 AZN/m²

Ortadan 20.4% sərfəli

Rayon ort: 3,913 AZN/m²

Nərimanov

3 913 AZN/m²

Son 6 ay: -17.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
218 000 AZN
Kupçalı
X

Xəyalə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi