Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Abşeron · Əjdər Məlikov · Ev10.Az

Satış EML-073664 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Kombi

Var

Təsvir

Abşeron Rayonu Məhəmmədi dairəsinin yaxinliginda inşa olunmuş 5 mərtəbəli kohnə tikili binanin 4 cu mərtəbəsində 2 otaqli təmirli mənzil təcili satilir Ətrafda məktəb baxça və digər lazim olan infostruktor movcuddur Bina əsas magistral yola və surət qatarina yaxin məsafədə yerləşir Əlavə məlumat uçun əlaqə saxlayin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,071 AZN/m²

Ortadan 44.2% sərfəli

Rayon ort: 1,920 AZN/m²

Abşeron

1 920 AZN/m²

Son 6 ay: -12.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.50%

Aktiv: 2406 Yeni: 602 Tələb: Aşağı
75 000 AZN
Təmirli
A

Aga

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi