Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Nərimanov · Fətəli Xan Xoyski küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198343 5
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 10

Təsvir

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN QAT-QAT AŞAĞI. . Nərimanov rayonu, Fətəli Xan Xoyski küçəsi,5 nömrəli Şəhər Klinik Xəstəxanası ilə yaxınlığında yerləşən 10 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil Gənclik metrostansiyası və Nəriman Nərimanov metrostansiyası-na 5–10 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. . Mənzil haqqında: • ÇIXARIŞ (kupça) var – 65 kv.m • İpotekaya yararlıdır • Geniş və işıqlı otaqlar • Skvaznoy layihə • Mərkəzi istilik sistemi + yeni kombi • Mətbəx və koridorda isti döşəmə • 3 kondisioner mövcuddur • Sakit və təhlükəsiz yaşayış mühiti . Üstünlüklər: • Geniş həyət, parking, uşaq meydançası və idman zonası • Sakit və təhlükəsiz yaşayış mühiti . Mənzildə yalnız yüngül kosmetik işlərə ehtiyac var. Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,308 AZN/m²

Ortadan 15.2% sərfəli

Rayon ort: 3,899 AZN/m²

Nərimanov

3 899 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.60%

Aktiv: 16304 Yeni: 5489 Tələb: Aşağı
215 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günel

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi