Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Binəqədi · Ziya Bünyadov pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-186256 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

AZADLIQ METROSUNA YAXIN DAŞ BİNADA ƏŞYALI MƏNZİL !!!! . Binəqədi rayonu, 8-ci mkr , Ziya Bünyadov pr, Azadlıq metrosuna yaxın ərazidə, İdrak Liseyinin arxasında yerləşən köhnə tikili daş binada mənzil satışa çıxarılıb. Bina Minsk layihəlidir və abadlaşdırılmış, səliqəli həyətə malikdir. . Mənzil 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşir. Dam örtüyü yenilənib (tollanıb) və əlavə heç bir problem yoxdur. Ümumi sahəsi 65 kvadratmetrdir qanuni 2 otaqdan ibarətdir. Orta təmirlidir və yaşayış üçün tam yararlıdır. Kombi istilik sistemi quraşdırılıb. Mənzil əşyalı şəkildə satılır. . Metroya yaxın olmaqla yanaşı, ətrafda lisey, məktəb, uşaq bağçası, marketlər, apteklər və digər vacib obyektlər mövcuddur. Nəqliyyat imkanları genişdir. Həm ailəvi yaşayış, həm də investisiya üçün uyğun seçimdir. . Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,154 AZN/m²

Ortadan 8.5% sərfəli

Rayon ort: 2,354 AZN/m²

Binəqədi

2 354 AZN/m²

Son 6 ay: -3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.80%

Aktiv: 4318 Yeni: 826 Tələb: Aşağı
82 353 USD
140 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mətanət xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi