Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Xətai · Sadıqcan küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-118575 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Dövlət İpotekasına Tam Yararlı Mənzil...!!! Bakı ş., Xətai r., Həzi Aslanov m/s yaxınlığı., Sadıqcan küçəsi., Gənclər Parkının yaxınlığında LENİNQRAD lahiyyəli 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 65 kv/m., QANUNİ 2 Otaqlı mənzil satılır. İstilik sistemi mərkəzidir. Komunallar qaz,su, ışıq daimi olaraq təchiz olunub. Mənzil orta təmirlidir. Sənədi ÇIXARIŞ ( KUPÇA-dır ). Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidə yerləşir. Ətrafında , uşaq bağçası ,məktəb ,supermarket və yaşam uçun zəruri olan digər bütün növ iaşə obyektlər mövcuddur. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Şikət komissiyası 1 % təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,308 AZN/m²

Ortadan 22.5% sərfəli

Rayon ort: 2,979 AZN/m²

Xətai

2 979 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
150 000 AZN
Kupçalı
G

Günər Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi