Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Yasamal · Ə.Ələkbərov kücəsi 105 · Ev10.Az

Satış EML-069318 6
6 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Ə.Ələkbərov kücəsi Vergilər Nazirliyinin yaxınlığında 5 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində 65 kv m sahəsi olan 2 otağlı təmirli mənzil satılır.Bina Texniki Univerisitetinə,H.Cavid parkına,Elmlər Akademiyasına yaxın ərazidə yerləşir. Ofis haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,762 AZN/m²

Ortadan 5.9% sərfəli

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
179 500 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi