Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²

Bakı, Xətai · İnqilab İsmayılov küç., · YeniEmlak.AZ

Satış EML-077629 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 9

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI SUPER TƏMİRLİ VƏ ƏŞYALI MƏNZİL Mənzil super təmirlidir. K.Günəşli, 265 saylı məktəbin yaxınlığı. Mənzil su, işıq, qaz daimidir. Otaq sayı 2. Sahəsi 55 kvm. Leninqrad layihəli. Çıxarışı var (Kupça) İpotekaya tam yararlıdır. Bütün iaşə obyektləri yaxınlıqdadır. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. Ofis xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,067 AZN/m²

Ortadan 30.6% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
124 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Seymur bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi