Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²

Bakı, Suraxanı · Suraxanı Rayonu Qaracuxur Qəsəbəsi 104 - Saylı Məktəbin Yanında Veteranlar Parkı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-250834 2
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 9

Təsvir

GÖZƏL FÜRSƏT !!! Suraxanı Rayonu Qaracuxur Qəsəbəsi 104 - Saylı Məktəbin Yanında Veteranlar Parkının Yanında Gözəl Yerləşmədə Qanuni 2 Otaqlı Mənzil Satılır. Mərtəbə 9/8. Qaz,su,işıq daimidir. İstilik sistemi mərkəzidir. Layihə Leninqrad (ipotekaya yararlıdır). Sənəd çıxarış (kupça). Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidədir. Yaxınlığında məktəblər, baxça, supermarketlər, bazar və s. mövcuddur. Komissiya haqqı 1 % təşkil edir. Səhifəmizdə digər fərqli ərazilərdə ki mənzillər ilə də tanış ola bilərsiniz. Relax Home şirkəti ilə mənzil sahibi olmaq və ya satmaq üçün Hər gün saat 09:00 dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,183 AZN/m²

Ortadan 14.3% baha

Rayon ort: 1,911 AZN/m²

Suraxanı

1 911 AZN/m²

Son 6 ay: -0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.50%

Aktiv: 3838 Yeni: 1135 Tələb: Aşağı
131 000 AZN
Təmirli Kupçalı
o

orxan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi