Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²

Bakı, Binəqədi · Suleyman Sani Axundov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-162251 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

Xəyalınzdakı Mənzil Sizi Gözləyir! Azadıq Pr. Nermin Şadlıq sarayı yanında bu möhtəşəm 2 otaqlı mənzil komfort və zövqun ideal vəhdətini təqdim edir. Zövqlə və yuksək keyfiyyətlə təmir olunmuş bu ev, həm ailə həyatı,həm də investisiya uçun mukəmməl seçimdir. Əsas ustunluklər: Umumi sahə: 60 m - geniş və funksional planlama :Mərtəbə: 5/3 -ideal yerləşmə :İşıqlı: və geniş otaqlar :Muasir və keyfiyyətli təmir :Daimi qaz, su, işıq təminatı :Sakit və təhlukəsiz ərazi :İnfrastruktur baxımından əlverişli mövqey :Kupçalı ( çıxarış var ) :Qiymət:195000 :Əlaqə: 070-801-75-01 :Alıcının komissiya haqqı 1% təşkil edəcək. :Bu və ya digər təkliflərlə bağlı Relax Home Daşınmaz Əmlak Agentliyinin satış meneceri Nicat Tağıyev ilə əlaqə yarada bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,250 AZN/m²

Ortadan 37.4% baha

Rayon ort: 2,365 AZN/m²

Binəqədi

2 365 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
195 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nicat

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi