Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 57 m²

Bakı, Nizami · Qara Qarayev metrosuna yaxın · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263831 4
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

? Qara Qarayev metrosuna yaxın, Planet Şadlıq Sarayına yaxın ərazidə 2 otaqlı, əla təmirli və tam əşyalı mənzil satışdadır! ✨ Mənzil zövqlə təmir olunub, yaşayış üçün hər bir şərait yaradılıb. Dövlət istilik sistemi mövcuddur. Rahat və prestijli ərazidə yerləşir. Sənədləri tam qaydasındadır — kupça (çıxarış) var. ? Əlavə üstünlük olaraq, bina söküntüyə gedən əraziyə düşür və bu da gələcək üçün çox sərfəli yatırım imkanı yaradır. ? Real alıcı ilə qiymətdə endirim olacaq! Həm yaşamaq, həm də yatırım üçün əla fürsət! ? Рядом с метро Кара Караев, недалеко от Planet Şadlıq Sarayı продаётся 2-комнатная квартира с отличным ремонтом и всей мебелью! ✨ Квартира со вкусом отремонтирована и полностью готова к проживанию. Имеется государственное отопление. Удобное и престижное расположение. Все документы в полном порядке — есть купчая (выписка). ? Дом входит в территорию под снос, что делает квартиру очень выгодным вложением на будущее. ? Реальному покупателю предусмотрена скидка! Отличный вариант как для проживания, так и для инвестиции!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,947 AZN/m²

Ortadan 4.3% sərfəli

Rayon ort: 3,080 AZN/m²

Nizami

3 080 AZN/m²

Son 6 ay: +4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 10975 Yeni: 3575 Tələb: Aşağı
168 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Azer mellım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi