Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 56 m²

Sumqayıt, 3-cü mikrorayon · 13-cü mkr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-251570 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

56.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Eyvan

Var

Təsvir

2 otaq qanuni . 13 mkr. Leninqrad lahiyyə. 5/4-cü mərtəbə. Orta təmir. Cənub künc. 56 m² sahə. Qiyməti 97000.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,732 AZN/m²

Ortadan 0.5% sərfəli

Rayon ort: 1,740 AZN/m²

3-cü mikrorayon

1 740 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +6.10%

Aktiv: 432 Yeni: 138 Tələb: Aşağı
97 000 AZN
Kupçalı
Ə

Əmlak Xidməti.Alik

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi