Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m²

Sumqayıt, 7-ci mikrorayon · Ən ucuz marketin yanı dayanacağın arxasındakı məhlədi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263758 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

Mənzil sahibiyəm özüm satıram vasitəci narahat etməsin.Lelinproyekt 5 mərtəbənin 3 cü mərtəbəsidi orta ev iki balkonlu arxa qabaq .17 ci mikrorayon Ən ucuzun yanı dayanacağın arxası olimpia yaxın Bakıa rahat cıxış bütün marşurtlar kecir qaz su işiq daimidi saatla verilmə və ya kesilme problemləri yoxdu dövlət istilik sisdemi var qış ayında ev isdi olur. Orta evdi cox yaxşı sakit heyetdi evdə ucotda hec kim yoxdu.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,782 AZN/m²

Ortadan 29.7% sərfəli

Rayon ort: 2,533 AZN/m²

7-ci mikrorayon

2 533 AZN/m²

Son 6 ay: -9.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.60%

Aktiv: 652 Yeni: 258 Tələb: Aşağı
98 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İsmayıl

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi