Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m²

Bakı, Nizami · Q.Qarayev pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263746 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 9

Təsvir

Neftçilər və Xalqlar Dostluğu metrolarına yaxın ərazidə qanuni 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil orta təmirlidir, səliqəli və yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Sənədləri qaydasındadır — kupça mövcuddur və ipotekaya yararlıdır. Real alıcı ilə qiymətdə endirim nəzərdə tutulur. Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Şirkət xidmət haqqı alıcı tərəfdən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,927 AZN/m²

Ortadan 5% sərfəli

Rayon ort: 3,080 AZN/m²

Nizami

3 080 AZN/m²

Son 6 ay: +4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 10975 Yeni: 3575 Tələb: Aşağı
161 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Z

Zaur bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi