Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m²

Bakı, Nəsimi · Nesimi 4 mkr Cavadxan kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-246643 1
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

...COX.....COX .......DEYERINDEN....QAT...QAT. ...ASAGI... TECILI PUL...LAZIM.... OLDUGU...UCUN......SATILIR.... Nesimi rayonu 4 mkr Cavadxan kucesi Ecemi metrosunun YAXINLIGINDA 5 / 5 mertebesinde RADNOY 2 otaqli ORTA BLOK SUPER TEMIRLI Menzil TECILI satilir. Binada ISTILIK SISTEMI VAR. BUTUN ESYALARLAA BIRLIKDE SATILIR. Bina cox elverisli yerde yerlesir .Heyeti abadlasdirilib. Binanin etrafinda mekteb , bagca, ve diger lazimi infrstruktur var. Qazi, suyu, isigi daimidir. Butun senedler TAM qaydasindadir. Real aliciya ENDIRIM olacaq. Ofis haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,451 AZN/m²

Ortadan 31.8% sərfəli

Rayon ort: 3,594 AZN/m²

Nəsimi

3 594 AZN/m²

Son 6 ay: -4.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.00%

Aktiv: 12913 Yeni: 4635 Tələb: Aşağı
134 800 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
B

Bextiyar M

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi