Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m²

Bakı, Nizami · Cəmşid Naxçıvanski küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192548 10
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

Neftçilər və Xalqlar Dostluğu metrostansiyalarına yaxın, 8-ci km bazarının qarşısında yerləşən 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı, yaxşı təmirli mənzil satışa təklif olunur. Mənzil şəxsi yaşayış üçün keyfiyyətlə təmir edilib və rahat planlaşdırmaya malikdir. Ərazi infrastruktur baxımından çox əlverişlidir – yaxınlıqda bazar, mağazalar, məktəb və digər zəruri obyektlər mövcuddur. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşma mümkündür. Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün zəng edə bilərsiniz. Şirkət haqqı: alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,491 AZN/m²

Ortadan 18.9% sərfəli

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
137 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Z

Zaur bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi