Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 54 m²

Bakı, Nəsimi · Süleyman Rüstəm küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-159222 12
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

54.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

ABŞ səf., düz yanında. Diqqətinizə 2 otaqlı mənzil satışa təklif edirəm. Stalinka layihə, daş bina, qalın divarlar, hündür tavan, otaqlar iç-içə, çıxarışnan sahəsi 54.0m² təşkil edir, 5/2-i mərtəbəsində yerləşir. KÖHNƏ TƏMİR! Paradnı giriş, mərtəbədə 2 gonşu yerləşir. Sakit, yaşıl heyət yani sahəsi, parkovka yerləri, şlaqbaum və s. Ətrafda bütün lazımi infrastruktur mövcuddur və piyada məsafəsində yerləşir. Sənədlər qaydasındadır. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Около посольства США, представляю Вашему вниманию на продажу 2-ух.ком. квартиру в Сталинке, каменный дом, толстые стены, высокие потолки, комнаты смежные, площадь квартиры 54.0м², расположена на 2/5-ого дома. РЕМОНТ СТАРЫЙ! Парадный вход, на лестничной площадке два соседа. Тихий, зеленый район, места для парковки, шлагбаум и т.д. Вся необходимая инфраструктура и сервисы услуг в пешей доступности. Документы в порядке. Комиссия — 1% от суммы продажи.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,204 AZN/m²

Ortadan 10.3% sərfəli

Rayon ort: 3,571 AZN/m²

Nəsimi

3 571 AZN/m²

Son 6 ay: -5.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
173 000 AZN
Təmirli Kupçalı
T

Teymur bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi