Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 52 m²

Sumqayıt, 5-ci mikrorayon · Sumqayıt 5 ci mkr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-111037 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

52.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

Sumqayıt 5 ci mkr 5/3 cü mərtəbəsi 2 otaqlı təmirli mənzil satılır.Mənzilin eyvanı dənizə baxır çox gözəl yerdədi yol kənarıdı.Mənzildə mərkəzi istilik sistemi var.Mənzildə hal hazırda 350 manata kirayəçi qalır yəni investisiya məqsədi ilə də almaq çox əlverişlidi.Ofis haqqı 1.5% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,481 AZN/m²

Ortadan 17.2% sərfəli

Rayon ort: 1,788 AZN/m²

5-ci mikrorayon

1 788 AZN/m²

Son 6 ay: -0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.70%

Aktiv: 213 Yeni: 52 Tələb: Aşağı
77 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elşad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi