Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 52 m²

Sumqayıt, 3-cü mikrorayon · 3-cü mikrorayon · YeniEmlak.AZ

Satış EML-174583 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

52.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

2 Otaqlı (52m²) 105.000azn 3-cü mkr, 5/3-cü mərtəbəsi, Xurşov-layihəsi, orta ev, balkon şüşəbənd, otaqların girişləri ayrı-ayrı, mərkəzi istilik sistemi, boş evdir. Super təmirli evdir. Təcili satılır. Qiymət: 105.000azn Vasitəçi haqqı: 1,5% Əlaqə telefonları: 050 327 60 21 (WhatsApp) ; 055 227 60 21

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,923 AZN/m²

Ortadan 10.7% baha

Rayon ort: 1,737 AZN/m²

3-cü mikrorayon

1 737 AZN/m²

Son 6 ay: +0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.30%

Aktiv: 325 Yeni: 71 Tələb: Aşağı
100 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Alibaba

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi