Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50 m²

Bakı, Sabunçu · Əşrəf Yunisov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-204158 1
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 9

Təsvir

PREMİUM TƏKLİF!!! . KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA TAM YARARLI!!! . Bakıxanov qəsəbəsində, Aygün Mall yaxınlığında yerləşən köhnə tikili binada premium təmirli eksklüziv mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil funksional şəkildə 2 otağa düzəldilib. Yüksək keyfiyyətli materiallarla yeni təmir olunub və yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Qaz, su, işıq daimidir, lift fasiləsiz işləyir. Ərazi baxımından olduqca əlverişli məkandadır — 271 nömrəli məktəbin yanı, Asan Xidmət və müxtəlif iaşə obyektlərinə yaxın yerləşir. . Mənzil hazır ipotekadadır. İlkin ödəniş: 55.000 AZN Aylıq ödəniş: 504 AZN (sığorta daxil) . Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,340 AZN/m²

Ortadan 4.8% baha

Rayon ort: 2,234 AZN/m²

Sabunçu

2 234 AZN/m²

Son 6 ay: -4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.70%

Aktiv: 3910 Yeni: 1225 Tələb: Aşağı
117 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mövlan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi