Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 48 m²

Sumqayıt, 5-ci mikrorayon · 5ci mkr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-258864 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

48.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

Sumqayit şəhəri 5ci mkr 5/4 künc, 2 otaq, tam təmir, otaqlarin girişləri ayridir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,021 AZN/m²

Ortadan 11.4% baha

Rayon ort: 1,815 AZN/m²

5-ci mikrorayon

1 815 AZN/m²

Son 6 ay: +1.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +17.70%

Aktiv: 265 Yeni: 75 Tələb: Aşağı
97 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Azər

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi