Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 45 m²

Sumqayıt, 8-ci mikrorayon · 8-ci Mikrorayon 5/4-cu Mertebe · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263724 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

8-ci Mikrorayon 5/4-cu Mertebesi 2 Otaq cenub Kunc İsti poluma Kimi var Qiymet:78000 Azn 070 887 58 88

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,733 AZN/m²

Ortadan 39.3% sərfəli

Rayon ort: 2,854 AZN/m²

8-ci mikrorayon

2 854 AZN/m²

Son 6 ay: -4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 937 Yeni: 277 Tələb: Aşağı
78 000 AZN
Təmirli Kupçalı
T

TALEH

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi