Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 45 m²

Bakı, Nəsimi · Azadlıq pr. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199081 6
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

Şəhərin ən əlverişli nöqtəsində hazır mənzil! Tibb Universitetinin yaxınlığında, Nəsimi Bazarı Bakı Sağlamlıq Mərkəzi 1 saylı ASAN Xidmət Zorge parkı və Dədə Qorqud parkının yaxınlığı Azadlıq prospekti üzərində yerləşən 2 otaqlı, 45 kv əşyalı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir. 45 kv – rahat 2 otaq Əşyalı – köç və yaşa! Kupça (çıxarış) var Parklar və bütün infrastruktura yaxın Şəhərin ən rahat lokasiyalarından biri Real alıcıya endirim var Ofis xidmət haqqı: 1% Bu mənzil həm yaşayış, həm də yüksək gəlirli kirayə üçün ideal seçimdir. Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,311 AZN/m²

Ortadan 8% sərfəli

Rayon ort: 3,600 AZN/m²

Nəsimi

3 600 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.60%

Aktiv: 12405 Yeni: 4241 Tələb: Aşağı
149 000 AZN
Təmirli Kupçalı
G

Gül

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi