Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 35 m²

Bakı, Xətai · Xətai Rayonu Əhmədli Neapol Küçəsi Heydər Əliyev Parkı · Ev10.Az

Satış EML-074081 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

35.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Xətai Rayonu Əhmədli Neapol Küçəsi Heydər Əliyev Parkı Üstü Gözəl Yerləşmədə 2 Otaqlı Mənzil Satılır. Mərtəbə 9/4.

Mənzil 1 Otaqlı Mənzildən 2 Otaqlı Mənzilə Cevirilib. Qaz,su,işıq daimidir. İstilik sistemi mərkəzidir. Layihə Leninqrad (ipotekaya yararlıdır). Sənəd çıxarış (kupça). Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidədir. Yaxınlığında məktəblər, baxça, supermarketlər, bazar və s. mövcuddur.

Komissiya haqqı 1 % təşkil edir.

Səhifəmizdə digər fərqli ərazilərdə ki mənzillər ilə də tanış ola bilərsiniz. Relax Home şirkəti ilə mənzil sahibi olmaq və ya satmaq üçün Hər gün saat 09:00 dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,314 AZN/m²

Ortadan 10.7% baha

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.10%

Aktiv: 18132 Yeni: 5436 Tələb: Aşağı
116 000 AZN
Kupçalı
B

Bəhruz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi