Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 35 m²

Bakı, Nizami · Qara Qarayev metrosuna 10 deqiqelik mesafede. Tofiq Abbasov kucesi 4. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263812 4
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

35.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

? SƏRFƏLİ YATIRIM – ƏLA TƏKLİF! ? 1 otaqdan zövqlə və ideal şəkildə 2 otağa düzəldilmiş içi dolu ( kondisioner və mebellər daxil) mənzil satışdadır! ✨ Metroya piyada cəmi 10 dəqiqə məsafədə yerləşir. Rahat yaşayış və sərfəli yatırım üçün çox uyğun variantdır. ? Təmir zamanı yüksək keyfiyyətli və bahalı materiallardan istifadə olunub ? Müasir və zövqlü aboylar ? Keyfiyyətli daxili qapılar ? Möhkəm bunker giriş qapısı ? Mənzilin planlanması çox rahat və funksionaldır ? Bina yaxın zamanda sökülməyə gedən bina olduğu üçün gələcəkdə əlavə qazanc və yatırım üstünlüyü yaradır. ? Həm yaşamaq, həm də gələcək üçün sərfəli yatırım etmək istəyənlər üçün əla fürsət! ? Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,057 AZN/m²

Ortadan 31.7% baha

Rayon ort: 3,080 AZN/m²

Nizami

3 080 AZN/m²

Son 6 ay: +4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 10975 Yeni: 3575 Tələb: Aşağı
142 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Sevil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi