Satılır 2 otaqlı həyət evi 77 m²

Bakı, Suraxanı · Qaracuxur qesebesi zeynal zeynalov kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199581 1
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

77.00m²

Otaq sayı

2

Torpaq sahəsi

1.30 sot

Təsvir

Qaracuxurda suraxani golu etrafinda 2 otagli heyet evi satilir Orta temirli sekilde gorunduyu kimidir. Isiq su qaz daimidir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

974 AZN/m²

Ortadan 49% sərfəli

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.80%

Aktiv: 2732 Yeni: 528 Tələb: Aşağı
75 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elnur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi