Şəkil yoxdur

Satılır 2 otaqlı həyət evi 55 m²

Bakı, Binəqədi · Bineqedi qesebesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-000116 38

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Torpaq sahəsi

1.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Bineqedi rayonu Bineqedi qesebesinde Merkezi Kucede ƏŞYALİ 2 OTAQ SATİLİR Elektronika eşyalari cixacag butun saygaclari var etrafli melumat ucun elaqe saxlayin Bineqedi qesebesinde heyet evleri ucun elaqe saxlayin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

964 AZN/m²

Ortadan 59.1% sərfəli

Rayon ort: 2,353 AZN/m²

Binəqədi

2 353 AZN/m²

Son 6 ay: -3.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
53 000 AZN
Kupçalı
L

Logman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi