Satılır 12 otaqlı mənzil 830 m²

Bakı, Nərimanov · Təbriz küçəsi · Bina.Az

Satış EML-180573 7
6 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

830.00m²

Otaq sayı

12

Mərtəbə

17 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ DUPLEX mənzil satılır m. Nərimanov, H.Əliyev mərkəzinin yaxınlığında ümumi sahəsi 1320 kv.m ( 830 kv.m kupcada) 12 otaqlı dupleks mənzil satılır. Mənzil mansard deyil. Yeni təmir olunub. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb Dizayner təmiri Möhtəşəm panoramik mənzərə Türk hamamı Praçka Günəşli, geniş otaqlar Hər yataq otağında sanuzel Parkinq Premium infrastruktur

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,253 AZN/m²

Ortadan 44.8% sərfəli

Rayon ort: 4,080 AZN/m²

Nərimanov

4 080 AZN/m²

Son 6 ay: -21.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -14.00%

Aktiv: 11003 Yeni: 2277 Tələb: Aşağı
1 870 000 AZN
Təmirli
Ə

Əli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi