Satılır 1 otaqlı yeni tikili 65 m²

Bakı, Yasamal · Bakı, Yeni Yasamal 2 küçəsi, bina 12 · Ev10.Az

Satış EML-204688 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

5 / 11

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Çox təcili satılır! Yeni Yasamalda, Qismət Şadlıq Sarayı 77-nin sonunda yerləşən 11 mərtəbəli yeni tikilinin 5-ci mərtəbəsində 1 otaqlı, (2 yə rahat çevirmək olar) 65 m² sahəsi olan mənzil satılır. Mənzil normal təmirlidir, qaz, su və işıqla təmin olunub. İsitmə sistemi kombidir. Mənzildə soyuducu, paltaryuyan, kondisioner və Wi-Fi mövcuddur və bütün əşyalarla birlikdə satılır. Binanın həyəti şlaqbaum və kamera sistemi ilə təchiz olunub. Ərazi 77, 7B və 211 nömrəli avtobus dayanacaqlarına yaxındır. Sənəd kupça. Hal hazırda 425 aznə uzunmüddətli kirayə verilib. MƏNZİLİN MÜLKİYYƏTÇİSİYƏM.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,062 AZN/m²

Ortadan 29.7% sərfəli

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
134 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mahammad Eminzade

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi