Satılır 1 otaqlı yeni tikili 62 m²
Bakı, Binəqədi · West town dernegul · YeniEmlak.AZ
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
62.00m²
Otaq sayı
1
Mərtəbə
7 / 16
Sənəd tipi
Kupça
Təsvir
Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi ,7-ci Mikrarayon ,Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen”i olan vətəndaşların nəzərinə 14 mərtəbəli yeni tikili binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşən, 62 kv.m, 1 otaq qanuni , tam təmirli mənzil 4%-li dövlət dəstəkli satmaq öhdəliyi ilə kirayə layihəsi çərçivəsində təqdim olunur. Mənzilin üstünlükləri: Təmir sonrası yaşayış olmayıb Kombi istilik sistemi Geniş və işıqlı otaqlar Rahat və prestijli yaşayış kompleksi Məktəb, bağça, market, dayanacaq və bulvara yaxın yerləşmə Ödəniş şərtləri: İlkin ödəniş: 40.000 AZN Aylıq ödəniş: 1065 AZN Müddət: 24 il İllik faiz dərəcəsi: 4% Müraciət şərtləri: Rəsmi gəlir olmalıdır Kredit tarixçəsi müsbət olmalıdır Maksimum kredit yaşı: 70 yaş Müraciət yaşı: 59 yaşadək Yüksək ilkin ödənişsiz, uzunmüddətli və sərfəli şərtlərlə ev sahibi olmaq istəyənlər üçün ideal seçim.Şəkil şərti ,mənzil yenidir. Xidmət haqqı 2000 AZN Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.
Xəritə
Bazar analitikası
645 AZN/m²
Ortadan 72.6% sərfəli
Rayon ort: 2,357 AZN/m²
2 357 AZN/m²
Son 6 ay: -3.5%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -5.70%