Satılır 1 otaqlı yeni tikili 58 m²

Abşeron, Masazır · Masazır · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263723 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

58.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

14 / 14

Təsvir

Masazır qəsəbəsi mərkəzde əsas yolun kənarında Qəsr yaşayış kompleksinde ümumi sahəsi 58 kv m olan 1 otaqlı təmirsiz mənzil satılır Mənzil 14 mərtəbəli binanın 14 cü mərtəbəsində yerləsir. Yaxınlığında məkteb baxca, futbol meydancaları var. Mənzili 2/3 otağa bölmək olur. Lift 14 də kimi qalxr. Barter yoxdur Qaz var Lift 2 ədəd 7/24 mühafizə. Qiymət 58000 azn İLKİN.050 202 72 25

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,000 AZN/m²

Ortadan 36.4% sərfəli

Rayon ort: 1,571 AZN/m²

Masazır

1 571 AZN/m²

Son 6 ay: -11.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.90%

Aktiv: 7638 Yeni: 2856 Tələb: Aşağı
58 000 AZN
Kupçalı
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi