Satılır 1 otaqlı yeni tikili 52 m²

Bakı, Yasamal · Əsəd Əhmədov küçəsi. · Ev10.Az

Satış EML-126447 1
13 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

52.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

4 / 20

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

📍 Yasamal rayonu, Y.Yasamal qəsəbəsi ünvaninda. 🔹 Bravo Hipermarketlə üzbəüz. 🚇 İnsaatcilar Metrostasiyasının yaxınlığı . ✅ Sahə:52 kv.m ✅ Otaq sayı: 1 otaq ✅ Mərtəbə: 4/20 ✅ Təmirli və əşyalı. ✅ İnkişaf etmiş infrastruktur . 📲 Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz . 📑 Xidmət haqqı 1% təşkil edir .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,808 AZN/m²

Ortadan 3.9% sərfəli

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
146 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Ayten

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi