Satılır 1 otaqlı yeni tikili 51 m²

Bakı, Nizami · Rüstəm Rüstəmov · YeniEmlak.AZ

Satış EML-197212 1
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

7 / 14

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR – ƏŞYALI PREMIUM MƏNZİL! ? Neftçilər metrosu yaxınlığında, cəmi 2 dəqiqəlik məsafədə yerləşən yeni tikilmiş premium binada 1 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur. ? 7-ci mərtəbə ? 51 kv.m sahə ?️ Əla təmirli ? Bütün əşyaları ilə birlikdə satılır ? Hazırda kirayəçisi mövcuddur – yatırım üçün ideal variant! ? Qaz, su, işıq daimidir Rahat yerləşmə və keyfiyyətli yaşayış üçün əla seçimdir. ? Əlavə məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. ? Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,510 AZN/m²

Ortadan 14.3% baha

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
179 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Ramin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi