Satılır 1 otaqlı yeni tikili 49 m²

Sumqayıt, Saray · Saray qəs. · Tap.Az

Satış EML-241020 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

49.00m²

Otaq sayı

1

Təsvir

Saray H MTK da 14/7 mərtəbəsində 2 otağa düzəlmə, tam təmirli mənzil satılır. Orta evdir, kombi sistemi quraşdırılıb. Müqavilədə 49 m², kupçada isə 44 m²- dir. Qiymət 85 000 azn. Əşyalı isə 86 000 azn. Eve baxdıqdan sonra qiymət barədə danışmaq olar.

Ofis ünvanımız : 6 mkr Bina 1, Heydər Əliyev parkına baxan bina evi satılır. 13 saylı MKS (Jek) yanı.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,735 AZN/m²

Ortadan 2.6% sərfəli

Rayon ort: 1,782 AZN/m²

Saray

1 782 AZN/m²

Son 6 ay: -18.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.10%

Aktiv: 1759 Yeni: 567 Tələb: Aşağı
50 000 USD
85 000 AZN
E

Elvin Xasiyev

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi